יום ראשון, 2 באפריל 2017

גילדת המנחים

אני פריק של עולמות פראיים. מודה. אני מאד אוהב את השיטה. מאד אוהב את עולמות המערכה שנספחים אליה. מאד אוהב את הורסטיליות שלה. ואני חושב שהדגמתי את זה בשנה ומשהו שאני מפעיל ומעדכן את הבלוג הזה.

אבל...

אני משתוקק לבדוק דברים אחרים. ויש לי עוד המון דברים שאני רוצה להריץ גם בשיטה הזו, אבל בלי לפגוע במערכה שזה עתה התחילה עם הקבוצה הקבועה שלי, שאיתם אני מאד נהנה להיפגש ולשחק. 

יתר מזו, אני מרגיש שיש לי עוד המון ללמוד ולהתפתח כמנחה כמו גם ללמוד מאחרים סגנונות הנחייה נוספים ואחרים. 

אז... למה אני כותב זאת? פשוט. חברתי לעוד ארבעה שחקנים והקמנו קבוצה חדשה אשר קיבלה את השם "גילדת המנחים". המוטו - "שיטה מתחלפת - מנחה מתחלף". הפרקטיקה - המנחה מתחלף בין כל חברה הקבוצה ברוטציה, כאשר המנחה התורן יחליט על השיטה אותה ירצה להריץ, יכין את ההרפקאה, ילמד את השיטה, ילמד את חברי הקבוצה את עקרונותיה ויצא לדרך לאחד עד חמישה מפגשים. למנחה הזכות הבלעדית בקביעת שיטת המשחק או מה משחקים (בין את זה יהיה פיית, שאדוראן, פאת'פיינד או מו"ד קופסאות) וכל שאר השחקנים מיישרים איתו קו תוך שמירה על ראש פתוח. 

המטרה של הקבוצה היא לפתח את כישורי ההנחייה של כולנו, אז מצופה מכל אחד ואחד מהחברים לתת משוב למנחה התורן כך שיוכל לקחת נקודות לשיפור להמשך. 

אני מקווה כי הקבוצה הזו תפתח לי את הראש ותייצר כמה וכמה תובנות חדשות ומרעננות אותם אביא אל המערכה של הקבוצה האישית שלי ובכלל. 


יותר מדי דברים לשחק... פחות מדי זמן פנוי...
אני מבטיח עדכונים תכופים, תובנות ושאר הגיגים, ככל שהזמן הקצוב שלי יאפשר לי כמובן...
זהו להפעם, 
הישארו פראיים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה