יום שלישי, 27 ביוני 2017

Your order is on its way

עשיתי מעשה והזמנתי סט קוביות. 
כן כן, יש לי כמה וכמה סטים של הקוביות המוכרות של מו"ד ושל עולמות פראיים. אבל אלו קוביות קצת אחרות. 

יש שם שלוש ק8 ירוקות, שלוש ק8 סגולות, שני ק6 תכלת, שני ק12 צהובות, ק12 אחת אדומה, ק12 אחת לבנה ועוד ק6 שחורה. אבל הן לא קוביות רגילות... במקום מספרים יש עליהן סמלים שונים ומשונים...
ובכן חברים, כמה שאני אוהב את עולמות פראיים (ותסמכו עלי, אני מאד אוהב אותה), החלטתי לנסות שיטה אחרת לחלוטין. אבל רגע, אני מקדים את המאוחר.


יש לי בעיית זמן חמורה. הקבוצה שלי, זו אני משחק איתה כבר קרוב לשנתיים, משחקת לרוב בימי חמישי. אנחנו אנשים עובדים, בעלי משפחות, וזה פחות או יותר היום היחיד שכולם יכולים. אבל... זוגתי משמיעה קולות של חוסר שביעות רצון מכך שאני נעדר באופן קבוע בכל יום חמישי (וכשחושבים על זה די בצדק), אז ניסינו מתווה של שבוע משחק בחמישי, שבוע במוצ"ש, אבל גם זה לא עבד. ניסינו פעם בשבועיים אבל זה התחיל לשעמם את מי שרוצה לשחק בכל שבוע. ותוסיפו לזה שהתחלנו מערכה חדשה, מערכת פיראטים שלא כולם התחברו אליה, וקיבלנו חוסר חשק כללי של חברי הקבוצה. 

כן, 50 פאטומים זה קמפיין מגניב, והוא הגניב אותי בכל אופן. עולם שלם שהוא סוג של ארגז חול עם המון ערים ומקומות לחקור והרפתקאות קצרות בכל מקום עם סיפור רקע גדול שעוטף את העולם הפנטסטי הזה עם המון כיף. זה לא עזר לקבוצה. כל אחד שם רצה ורוצה משהו אחר. האחד רוצה לחזור למקורות, ואם אפשר - למו"ד קלאסי או משהו שמזכיר אותו, השני מעדיף מו"ד 5, השלישי רוצה פנטזיה עם קסם וכל השיט, הרביעי דווקא רוצה מד"ב או משהו מודרני (שאדוראן עדיף, גם לחזור למלחמה המוזרה יהיה עדיף), החמישי מאד אהב את המלחמה המוזרה והצטער שבכלל הפסקנו. בקיצור, שישו ושימחו, כל אחד רוצה משהו אחר. 

ומה אני רוצה? שאלה יפה. אני לא יודע. אני רוצה לשחק בהכל. אבל אין לי זמן להכל...

על כל הפנים, הצפתי את הנושא בפני החבר'ה ועלינו על מתווה מעניין. חילקנו את הנטל ביני לבין חבר נוסף. יום חמישי פעם בשבועיים הם תחת סמכותי להריץ מה שאני רוצה (ומי שירצה להצטרף מוזמן) ובשבוע העוקב, ביום שיוחלט באמצע השבוע, השרביט אצלו להריץ משהו פנטסטי (בלוטות ההנחייה שלו בערו כבר...).
תמונה של הקוביות, סתם כדי שיהיה משהו צבעוני פה.

וזה הביא אותי למשהו אחר. לחזור למלחמה המוזרה זה נחמד ויש לי המון מה לעשות שם, אבל... אני משתוקק לנסות משהו אחר. משהו שאולי יתן דרייב לקבוצה להשקיע טיפה יותר - עולם אחר, שיטה אחרת, בגלקסייה רחוקה רחוקה מכאן. 

אז הזמנתי סט קוביות של משחק התפקידים של "קצה האימפריה", הורדתי את החוברת של ההתחלה המהירה שכוללת תקציר חוקים, ארבע דמויות מוכנות ואת ההרפתקאה "תחת שמש שחורה" (קישור להורדה) והתחלתי לשקוע בחוקים. שמעו, אני מרגיש את אותה ההתרגשות שהרגשתי כשקראתי לראשונה את החוקים של עולמות פראיים, ועושה הרושם שמצאתי לעצמי שיטה חדשה לצלול אליה (אל דאגה אורי, אני עוד שומר את הספר של FATE Core להמשך הדרך, כפי שאמרתי יש לי זמן מאד מוגבל).

זהו להפעם. 
עדכונים על השיטה המגניבה הזו, ועל המערכה שנריץ בקצה האימפריה - בהמשך. 
אבל עד אז - הישארו פראיים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה